Iepirkumu grozs: Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €
Kategorijas
Informācija
Jaunums
74.99 €Visi Internetveikali un cenas
Salidzini.lv logotips

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas
aviobiletes, taksi, interneta veikali
Jaunumi
2017-11-13
Tagad arī preču saņemšana OMNIVA pakomātos
2016-03-21
Jaunums, sortimēntā!
Jaunums! Sortimentā ir parādījušies BMW ieplūdes kolektora korķi, jeb tā dēvētie SWIRL FLAP. Atkarībā no dzinēja tiek piedāvāti divi to izmēri 22 mm kas pamatā iet uz 2.0D dīzeļa dzinējiem un 33mm 3.0D dīzeļa dzinējiem, detalizētākai info kādiem dzinējiem skataties pie produkta apraksta, bez tam arī piedāvājam izgatavotus no plastmasas vai alumīnija. Šie korķi domā lai aizstātu vārstuļus kuri vecuma dēļ var salūzt un iekrist cilindros sadragājot dzinēja virzuļus un galvas.

Piemērs bildē kā izskatās nolūzis vārstulis kurš ir iekritis dzinējā un remonta izmaksas var sasniegt vairāk kā 1000EUR.


Un vēl viens piemērs, kuram ir ļoti paveicies laicīgi veicot nomaiņu uz korķiem, sk.vidējo bija uz nolūžšanas robežas, pavisam īss brīdis un būtu nolūzis.
 

Šādi izskatās jauns uzstādāms 33mm ieplūdes kolektora korķis kurš uzstādas uz 3.0D:


Šādi izskatās jauns uzstādāms 22mm ieplūdes kolektora korķis kurš uzstādas uz 2.0D:


Šeit būs piemērs jau uzstādītiem alumīnija korķiem:


Iegādājaties un uzstādat jaunus ieplūdes kolektora korķus un esat droši ka pēkšņi nebūs nepatīkamu pārsteigumu ar kapremontu dzinējam.